baner

Prev Next
Natalia Iwan
WIERZBICKI JANUSZ S.
Dariusz Stachecki
Bartosz Chwiłkowski
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Anna Grzegory
Profesor Krzysztof Diks
krachdevs.io
Ogólnopolska Akademia Programowania
YoungFace.TV
INTON studio - fotografia i film
UMiG Września
Jacek Kawałek
NOVOTechnologies
IRS - Image Recording Solutions
Apple Solution Expert – Education - główny partner
CISCO Meraki
Adam Jurkiewicz
Bohumir Soukup
Squla
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształacących we Wrześni
Wojciech Zięba
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS)
Edukacja i Dialog
INTON Grzegorz Jóźwiak - agencja reklamowa
Monika Zwierko
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
Monster & Devices
Stowarzyszenie TALENT
Dorota Czech-Czerniak
Edu Style
PTI, ECDL
Małgorzata Kasperczakowa
Paweł Grześkowiak
TP-Link
Teletronik
Wonder Workshop
Wylicz nagrodę
Robert Celuch
Dariusz Andrzejewski
Edunews.pl
Prof. Maciej Marek Sysło
LOFI ROBOT
Radek Brzózka
Jan Madey
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Monika Walkowiak
Paweł Grześkowiak
Prof. dr hab. Stanisław Dylak
Fundacja Uniwersytet  Dzieci
Joanna Apanasewicz
copy service
Barbara Halska
IT w Edukacji
Microsoft
Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły”
Agencja Pracy Twórczej
PROKSER
Wielkopolski Kurator Oświaty
Małgorzata  Rożyńska
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Ola Zdzarska
Marta Florkiewicz-Borkowska
Radio Września
Rafał M. Socha
Learnetic S.A.
INEA
Samsung Mistrzowie Kodowania
Anna Nowicka
apki.org
INTEL
Artur Rudnicki
ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu

Zaproszeni goście

Zaproszeni goście

  • Krystyna Szumilas – Minister Edukacji Narodowej
  • Krystyna Poślednia – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • Elżbieta Walkowiak – Wielkopolski Kurator Oświaty - Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • Ryszard Grobelny – prezydent Poznania, przewodniczący Związku Miast Polskich
  • Małgorzata Szybalska – dyrektor Departamentu Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • Janusz Krupa - Departament Programów Nauczania i Podręczników - MEN
  • Krzysztof Klefas Departament Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • Iwona Kurzępa – Departament Programów Nauczania i Podręczników MEN
  • Jarosław Wojdyła - dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji
  • Barbara Zatorska – dyrektor wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • Irena Pyszyńska-Królak – wicedyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • Arleta Nowak – dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu
  • Piotr Mróz - zastępca dyrektora Wydziału Oświaty w Poznaniu, przewodniczący Komisji Edukacji Związku Miast Polskich
  • Jacek Lipiński - burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego
  • Bogdan Bieniek - zastępca prezydenta Mielca
  • Dionizy Jaśniewicz – starosta wrzesiński
  • Tomasz Kałużny – burmistrz miasta i gminy Września
  • Waldemar Grześkowiak – zastępca burmistrza miasta i gminy Września
  • Zbigniew Skikiewicz – burmistrz Miłosławia
  • Karol Balicki – burmistrz miasta i gminy Nekla
  • Krzysztof Strużyński – burmistrz Pyzdr
  • Wojciech Majchrzak – wójt Kołaczkowa
  • Elżbieta Paciejewska-Stolarz – dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi
  • Hanna Żmuda - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Głogowie
  • Lidia Jaroch - kierownik Pracowni Zarządzania Oświatą i Wspierania Doradztwa Metodycznego WODN w Łodzi
  • Magdalena Boniecka-Duchna - naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Piasecznie
  • Bożena Nowacka – Przewodnicząca Rady Miejskiej
  • Jarosław Malicki – naczelnik wydziału oświaty, kultury i sportu UMiG we Wrześni
  • Mirela Nawrot – dyrektor Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego w Zabrzu
Trwa ładowanie...
MERU
Maciej Suchodolski
Grzegorz Kaczmarek
PTI, ECDL
Karolina Szulc
EDUKA
UMiG Września
Jerzy Dengler
Young Digital Planet SA
SGP
EduFakty – Uczę Nowocześnie
Wiesława Kopf
Barbara Halska
MotionTV
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Marzena Żylińska
Witold Kołodziejczyk
Funmedia
Edunews.pl
Bohumir Soukup
IRS
ProData
Edu Style
VOL efektywne ICT
IT w Edukacji
FOCUS
Partner społecznościowy: Superbelfrzy RP
Marta Szłapka
TVP Poznań
Dr hab. inż. Janusz Morbitzer profesor nadzw. UP Kraków
mc2
Joanna Kandzia
SWOI
INTON - reklama i multimedia
Edukacja i Dialog
Arkadiusz Stefan
eTwinning
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Zobacz relacje wideo

Zaangażowani w poprzednich edycjach

GWO
Witold Kołodziejczyk
Edyta Wyka
Dorota Gawrońska-Popa
Jan Madey
EGIS
eTwinning
Edukacja i Dialog
PWN.PL
intel
Przemysław Dudasz
ESRI
Gazeta Szkolna
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
YDP
Fraszka edukacyjna
EduNews
Netgear
Robert Celuch
PTI, ECDL
Ewa Sumowska
Maciej Kaczmarek
MotionTV
UMiG Września
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Pearson
MegaMatma
Maciej Tyran
IRS
Anna Kowalczyk
Sebastian Wasiołka
Focus
Gracjana Więckowska
Helion
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Dariusz Stachecki
NOVOTechnologies
SGP
Daniel Makus
Marta Samulowska
Bohumir Soukup
Maksymilian Ufa

netgear

Najczęściej wybierana sieć WiFi w Pilotażu Cyfrowa Szkoła

Odsłon artykułów:
336267

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.