baner

Prev Next
TP-Link
Joanna Apanasewicz
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
copy service
Wojciech Zięba
INEA
Agencja Pracy Twórczej
Wylicz nagrodę
IRS - Image Recording Solutions
ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu
Learnetic S.A.
Anna Grzegory
INTON Grzegorz Jóźwiak - agencja reklamowa
Adam Jurkiewicz
Bohumir Soukup
Natalia Iwan
Radio Września
Paweł Grześkowiak
Microsoft
Edu Style
Dariusz Andrzejewski
krachdevs.io
Monika Walkowiak
Prof. dr hab. Stanisław Dylak
Paweł Grześkowiak
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
Dariusz Stachecki
Squla
YoungFace.TV
PTI, ECDL
Radek Brzózka
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły”
Profesor Krzysztof Diks
Wielkopolski Kurator Oświaty
IT w Edukacji
Małgorzata  Rożyńska
Edukacja i Dialog
Prof. Maciej Marek Sysło
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Samsung Mistrzowie Kodowania
Monika Zwierko
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Fundacja Uniwersytet  Dzieci
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
NOVOTechnologies
WIERZBICKI JANUSZ S.
Anna Nowicka
Marta Florkiewicz-Borkowska
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS)
Rafał M. Socha
Jan Madey
Teletronik
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształacących we Wrześni
Ogólnopolska Akademia Programowania
INTEL
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
PROKSER
Jacek Kawałek
INTON studio - fotografia i film
Barbara Halska
Edunews.pl
Robert Celuch
Bartosz Chwiłkowski
apki.org
UMiG Września
Dorota Czech-Czerniak
Ola Zdzarska
Monster & Devices
Wonder Workshop
LOFI ROBOT
CISCO Meraki
Artur Rudnicki
Stowarzyszenie TALENT
Małgorzata Kasperczakowa

Zaproszeni goście

Zaproszeni goście

  • Krystyna Szumilas – Minister Edukacji Narodowej
  • Krystyna Poślednia – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • Elżbieta Walkowiak – Wielkopolski Kurator Oświaty - Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • Ryszard Grobelny – prezydent Poznania, przewodniczący Związku Miast Polskich
  • Małgorzata Szybalska – dyrektor Departamentu Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • Janusz Krupa - Departament Programów Nauczania i Podręczników - MEN
  • Krzysztof Klefas Departament Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • Iwona Kurzępa – Departament Programów Nauczania i Podręczników MEN
  • Jarosław Wojdyła - dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji
  • Barbara Zatorska – dyrektor wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • Irena Pyszyńska-Królak – wicedyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • Arleta Nowak – dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu
  • Piotr Mróz - zastępca dyrektora Wydziału Oświaty w Poznaniu, przewodniczący Komisji Edukacji Związku Miast Polskich
  • Jacek Lipiński - burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego
  • Bogdan Bieniek - zastępca prezydenta Mielca
  • Dionizy Jaśniewicz – starosta wrzesiński
  • Tomasz Kałużny – burmistrz miasta i gminy Września
  • Waldemar Grześkowiak – zastępca burmistrza miasta i gminy Września
  • Zbigniew Skikiewicz – burmistrz Miłosławia
  • Karol Balicki – burmistrz miasta i gminy Nekla
  • Krzysztof Strużyński – burmistrz Pyzdr
  • Wojciech Majchrzak – wójt Kołaczkowa
  • Elżbieta Paciejewska-Stolarz – dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi
  • Hanna Żmuda - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Głogowie
  • Lidia Jaroch - kierownik Pracowni Zarządzania Oświatą i Wspierania Doradztwa Metodycznego WODN w Łodzi
  • Magdalena Boniecka-Duchna - naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Piasecznie
  • Bożena Nowacka – Przewodnicząca Rady Miejskiej
  • Jarosław Malicki – naczelnik wydziału oświaty, kultury i sportu UMiG we Wrześni
  • Mirela Nawrot – dyrektor Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego w Zabrzu
Trwa ładowanie...
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Grzegorz Kaczmarek
Dr hab. inż. Janusz Morbitzer profesor nadzw. UP Kraków
eTwinning
EDUKA
PTI, ECDL
Partner społecznościowy: Superbelfrzy RP
SGP
Witold Kołodziejczyk
Jerzy Dengler
Edu Style
INTON - reklama i multimedia
Karolina Szulc
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Wiesława Kopf
MERU
IRS
ProData
Arkadiusz Stefan
Marzena Żylińska
Marta Szłapka
FOCUS
SWOI
Funmedia
Maciej Suchodolski
IT w Edukacji
EduFakty – Uczę Nowocześnie
Edunews.pl
Young Digital Planet SA
Bohumir Soukup
Joanna Kandzia
Edukacja i Dialog
VOL efektywne ICT
mc2
TVP Poznań
UMiG Września
MotionTV
Barbara Halska

Zobacz relacje wideo

Zaangażowani w poprzednich edycjach

Maciej Kaczmarek
EGIS
NOVOTechnologies
Gracjana Więckowska
SGP
Jan Madey
EduNews
Gazeta Szkolna
Edyta Wyka
Dariusz Stachecki
Daniel Makus
MotionTV
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Sebastian Wasiołka
Pearson
Netgear
Ewa Sumowska
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Bohumir Soukup
Dorota Gawrońska-Popa
YDP
Focus
Anna Kowalczyk
Edukacja i Dialog
eTwinning
Fraszka edukacyjna
Robert Celuch
Przemysław Dudasz
Maciej Tyran
PWN.PL
IRS
intel
GWO
Helion
ESRI
Marta Samulowska
PTI, ECDL
MegaMatma
UMiG Września
Maksymilian Ufa
Witold Kołodziejczyk

netgear

Najczęściej wybierana sieć WiFi w Pilotażu Cyfrowa Szkoła

Odsłon artykułów:
361843

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.