baner

Prev Next
Anna Nowicka
Anna Grzegory
Samsung Mistrzowie Kodowania
Teletronik
Bartosz Chwiłkowski
Radio Września
UMiG Września
Agencja Pracy Twórczej
ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu
Squla
Monika Walkowiak
Małgorzata  Rożyńska
Wojciech Zięba
Paweł Grześkowiak
Dariusz Andrzejewski
copy service
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
apki.org
Prof. dr hab. Stanisław Dylak
PTI, ECDL
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS)
krachdevs.io
Microsoft
Dorota Czech-Czerniak
Ogólnopolska Akademia Programowania
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
Radek Brzózka
YoungFace.TV
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
Wonder Workshop
TP-Link
Edunews.pl
Robert Celuch
Monster & Devices
Barbara Halska
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Edukacja i Dialog
Natalia Iwan
INTON studio - fotografia i film
Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły”
Adam Jurkiewicz
Małgorzata Kasperczakowa
LOFI ROBOT
Wylicz nagrodę
Rafał M. Socha
Marta Florkiewicz-Borkowska
Monika Zwierko
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształacących we Wrześni
Profesor Krzysztof Diks
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
NOVOTechnologies
Jan Madey
IT w Edukacji
Prof. Maciej Marek Sysło
Paweł Grześkowiak
Stowarzyszenie TALENT
Jacek Kawałek
Dariusz Stachecki
CISCO Meraki
INTON Grzegorz Jóźwiak - agencja reklamowa
INTEL
Edu Style
WIERZBICKI JANUSZ S.
Fundacja Uniwersytet  Dzieci
Joanna Apanasewicz
PROKSER
Artur Rudnicki
INEA
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Learnetic S.A.
Wielkopolski Kurator Oświaty
Ola Zdzarska
Bohumir Soukup
IRS - Image Recording Solutions

Zaproszeni goście

Zaproszeni goście

  • 1. Krystyna Szumilas – Minister Edukacji Narodowej
  • 2. Krystyna Poślednia – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • 3. Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • 4. Elżbieta Walkowiak – Wielkopolski Kurator Oświaty - Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 5. Ryszard Grobelny – prezydent Poznania
  • 6. Małgorzata Szybalska – dyrektor Departamentu Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • 7. Janusz Krupa – Naczelnik Wydziału Podręczników i Nowych Technologii – MEN
  • 8. Krzysztof Klefas – Departament Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • 9. Iwona Kurzępa – Departament Programów Nauczania i Podręczników MEN
  • 10. Piotr Dmochowski-Lipski – dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji
  • 11. Barbara Zatorska – dyrektor wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 12. Irena Pyszyńska-Królak – wicedyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 13. Joanna Ganowicz – dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu
  • 14. Piotr Mróz, zastępca dyrektora Wydziału Oświaty w Poznaniu, przewodniczący Komisji Edukacji Związku Miast Polskich
  • 15. Stanisław Martuzalski – burmistrz Jarocina
  • 16. Hanna Szałkowska – I zastępca burmistrza Jarocina
  • 17. Dionizy Jaśniewicz – starosta wrzesiński
  • 18. Tomasz Kałużny – burmistrz miasta i gminy Września
  • 19. Dariusz Jaszczuk – wójt gminy Mrozy
  • 20. Zbigniew Skikiewicz – burmistrz Miłosławia
  • 21. Karol Balicki – burmistrz miasta i gminy Nekla
  • 22. Krzysztof Strużyński – burmistrz Pyzdr
  • 23. Wojciech Majchrzak – wójt Kołaczkowa
  • 24. Bożena Nowacka – sekretarz powiatu wrzesińskiego
  • 25. Maciej Stroiński – Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
  • 26. Krzysztof Kurowski – Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
  • 27. Jarosław Holwek – Centrum Edukacji Obywatelskiej
  • 28. Maciej Borowiecki – OEIiZK
  • 29. Andrzej Grzybowski – Intel Polska
  • 30. Dariusz Stachecki – wicedyrektor Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
  • 31. Artur Rudnicki – wicedyrektor ZST im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu
  • 32. Krzysztof Święcicki – sekretarz Rady Programowej Partnerstwa Dla Przyszłości
  • 33. Wiesław Grabarczyk – organizator Zjazdów Opiekunów Pracowni Komputerowych w Mrozach
  • 34. Grzegorz Kulik – organizator Zjazdów Opiekunów Pracowni Komputerowych w Mrozach
  • 35. Andrzej Jerzy Mróz - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Katowicach
  • 36. Piotr Patora - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Łodzi
  • 37. Krzysztof Sochoń - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Białymstoku
  • 38. Jan Pawłowski - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Krakowie
  • 39. Maria Sołtan - Image Recording Solutions – Warszawa
  • 40. Michał Sołtan - Image Recording Solutions - Warszawa
  • 41. Włodzimierz Wawrzyniak – dyrektor ZSTiO we Wrześni
  • 42. Bogdan Nowak – dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni
  • 43. Bogna Skoraszewska - dyrektor LO we Wrześni
  • 44. Jarosław Malicki – naczelnik wydziału oświaty, kultury i sportu UMiG we Wrześni
  • 45. Mirela Nawrot – dyrektor Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego w Zabrzu
Trwa ładowanie...
Edu Style
Marta Szłapka
EDUKA
EduFakty – Uczę Nowocześnie
Dr hab. inż. Janusz Morbitzer profesor nadzw. UP Kraków
FOCUS
Barbara Halska
IRS
mc2
eTwinning
SGP
TVP Poznań
Apple Solution Expert – Education - główny partner
PTI, ECDL
IT w Edukacji
SWOI
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Young Digital Planet SA
Maciej Suchodolski
Karolina Szulc
VOL efektywne ICT
Arkadiusz Stefan
Marzena Żylińska
UMiG Września
Jerzy Dengler
Bohumir Soukup
Edunews.pl
Witold Kołodziejczyk
Edukacja i Dialog
ProData
Grzegorz Kaczmarek
Partner społecznościowy: Superbelfrzy RP
Funmedia
Joanna Kandzia
MotionTV
MERU
INTON - reklama i multimedia
Wiesława Kopf

Zobacz relacje wideo

Zaangażowani w poprzednich edycjach

Robert Celuch
Bohumir Soukup
Marta Samulowska
Gracjana Więckowska
Gazeta Szkolna
Daniel Makus
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
MegaMatma
Focus
eTwinning
Anna Kowalczyk
SGP
Fraszka edukacyjna
GWO
ESRI
Maciej Tyran
Maksymilian Ufa
NOVOTechnologies
Sebastian Wasiołka
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
intel
Netgear
Przemysław Dudasz
PWN.PL
Edyta Wyka
Dorota Gawrońska-Popa
Dariusz Stachecki
Helion
Maciej Kaczmarek
UMiG Września
EduNews
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Edukacja i Dialog
Ewa Sumowska
Pearson
YDP
Jan Madey
EGIS
PTI, ECDL
Witold Kołodziejczyk
MotionTV
IRS

netgear

Najczęściej wybierana sieć WiFi w Pilotażu Cyfrowa Szkoła

Odsłon artykułów:
415827

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.