baner

Prev Next
ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu
Monika Walkowiak
Adam Jurkiewicz
Rafał M. Socha
Marta Florkiewicz-Borkowska
Paweł Grześkowiak
IRS - Image Recording Solutions
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształacących we Wrześni
Fundacja Uniwersytet  Dzieci
Radio Września
IT w Edukacji
CISCO Meraki
Anna Nowicka
Teletronik
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Agencja Pracy Twórczej
Wonder Workshop
TP-Link
Samsung Mistrzowie Kodowania
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
Stowarzyszenie TALENT
Prof. Maciej Marek Sysło
INTEL
krachdevs.io
Robert Celuch
Bohumir Soukup
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
LOFI ROBOT
WIERZBICKI JANUSZ S.
Microsoft
Edunews.pl
Bartosz Chwiłkowski
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Artur Rudnicki
Jan Madey
INTON studio - fotografia i film
YoungFace.TV
Profesor Krzysztof Diks
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS)
Wylicz nagrodę
INTON Grzegorz Jóźwiak - agencja reklamowa
Ogólnopolska Akademia Programowania
Prof. dr hab. Stanisław Dylak
apki.org
copy service
Dorota Czech-Czerniak
Barbara Halska
Edukacja i Dialog
PROKSER
Dariusz Stachecki
Natalia Iwan
Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły”
Wielkopolski Kurator Oświaty
Ola Zdzarska
Małgorzata  Rożyńska
INEA
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
Monika Zwierko
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Jacek Kawałek
Paweł Grześkowiak
Monster & Devices
Małgorzata Kasperczakowa
Dariusz Andrzejewski
PTI, ECDL
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
Radek Brzózka
Edu Style
Joanna Apanasewicz
Anna Grzegory
Squla
UMiG Września
Wojciech Zięba
Learnetic S.A.
NOVOTechnologies

Zaproszeni goście

Zaproszeni goście

  • 1. Krystyna Szumilas – Minister Edukacji Narodowej
  • 2. Krystyna Poślednia – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • 3. Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • 4. Elżbieta Walkowiak – Wielkopolski Kurator Oświaty - Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 5. Ryszard Grobelny – prezydent Poznania
  • 6. Małgorzata Szybalska – dyrektor Departamentu Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • 7. Janusz Krupa – Naczelnik Wydziału Podręczników i Nowych Technologii – MEN
  • 8. Krzysztof Klefas – Departament Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • 9. Iwona Kurzępa – Departament Programów Nauczania i Podręczników MEN
  • 10. Piotr Dmochowski-Lipski – dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji
  • 11. Barbara Zatorska – dyrektor wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 12. Irena Pyszyńska-Królak – wicedyrektor Wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 13. Joanna Ganowicz – dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu
  • 14. Piotr Mróz, zastępca dyrektora Wydziału Oświaty w Poznaniu, przewodniczący Komisji Edukacji Związku Miast Polskich
  • 15. Stanisław Martuzalski – burmistrz Jarocina
  • 16. Hanna Szałkowska – I zastępca burmistrza Jarocina
  • 17. Dionizy Jaśniewicz – starosta wrzesiński
  • 18. Tomasz Kałużny – burmistrz miasta i gminy Września
  • 19. Dariusz Jaszczuk – wójt gminy Mrozy
  • 20. Zbigniew Skikiewicz – burmistrz Miłosławia
  • 21. Karol Balicki – burmistrz miasta i gminy Nekla
  • 22. Krzysztof Strużyński – burmistrz Pyzdr
  • 23. Wojciech Majchrzak – wójt Kołaczkowa
  • 24. Bożena Nowacka – sekretarz powiatu wrzesińskiego
  • 25. Maciej Stroiński – Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
  • 26. Krzysztof Kurowski – Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
  • 27. Jarosław Holwek – Centrum Edukacji Obywatelskiej
  • 28. Maciej Borowiecki – OEIiZK
  • 29. Andrzej Grzybowski – Intel Polska
  • 30. Dariusz Stachecki – wicedyrektor Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
  • 31. Artur Rudnicki – wicedyrektor ZST im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu
  • 32. Krzysztof Święcicki – sekretarz Rady Programowej Partnerstwa Dla Przyszłości
  • 33. Wiesław Grabarczyk – organizator Zjazdów Opiekunów Pracowni Komputerowych w Mrozach
  • 34. Grzegorz Kulik – organizator Zjazdów Opiekunów Pracowni Komputerowych w Mrozach
  • 35. Andrzej Jerzy Mróz - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Katowicach
  • 36. Piotr Patora - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Łodzi
  • 37. Krzysztof Sochoń - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Białymstoku
  • 38. Jan Pawłowski - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Krakowie
  • 39. Maria Sołtan - Image Recording Solutions – Warszawa
  • 40. Michał Sołtan - Image Recording Solutions - Warszawa
  • 41. Włodzimierz Wawrzyniak – dyrektor ZSTiO we Wrześni
  • 42. Bogdan Nowak – dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni
  • 43. Bogna Skoraszewska - dyrektor LO we Wrześni
  • 44. Jarosław Malicki – naczelnik wydziału oświaty, kultury i sportu UMiG we Wrześni
  • 45. Mirela Nawrot – dyrektor Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego w Zabrzu
Trwa ładowanie...
Bohumir Soukup
mc2
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Edunews.pl
Karolina Szulc
ProData
TVP Poznań
IT w Edukacji
UMiG Września
SWOI
Edu Style
INTON - reklama i multimedia
Partner społecznościowy: Superbelfrzy RP
Young Digital Planet SA
Barbara Halska
Maciej Suchodolski
EDUKA
Wiesława Kopf
Funmedia
Arkadiusz Stefan
Dr hab. inż. Janusz Morbitzer profesor nadzw. UP Kraków
Grzegorz Kaczmarek
Marzena Żylińska
MERU
VOL efektywne ICT
Joanna Kandzia
eTwinning
SGP
PTI, ECDL
MotionTV
Apple Solution Expert – Education - główny partner
FOCUS
IRS
Marta Szłapka
Witold Kołodziejczyk
Edukacja i Dialog
EduFakty – Uczę Nowocześnie
Jerzy Dengler

Zobacz relacje wideo

Zaangażowani w poprzednich edycjach

Gazeta Szkolna
Anna Kowalczyk
Helion
Edyta Wyka
SGP
Jan Madey
Focus
PTI, ECDL
YDP
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Marta Samulowska
Fraszka edukacyjna
ESRI
eTwinning
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
UMiG Września
Edukacja i Dialog
Dariusz Stachecki
Netgear
MegaMatma
EduNews
Bohumir Soukup
Sebastian Wasiołka
Maksymilian Ufa
GWO
Gracjana Więckowska
MotionTV
NOVOTechnologies
Pearson
EGIS
IRS
Witold Kołodziejczyk
Daniel Makus
Przemysław Dudasz
intel
Dorota Gawrońska-Popa
PWN.PL
Maciej Kaczmarek
Robert Celuch
Maciej Tyran
Ewa Sumowska
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni

netgear

Najczęściej wybierana sieć WiFi w Pilotażu Cyfrowa Szkoła

Odsłon artykułów:
496458

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.