baner

Prev Next
apki.org
UMiG Września
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształacących we Wrześni
IRS - Image Recording Solutions
Profesor Krzysztof Diks
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS)
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
krachdevs.io
INTON Grzegorz Jóźwiak - agencja reklamowa
Stowarzyszenie TALENT
Prof. Maciej Marek Sysło
Anna Nowicka
IT w Edukacji
Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły”
Teletronik
Barbara Halska
Wojciech Zięba
Learnetic S.A.
TP-Link
YoungFace.TV
PTI, ECDL
WIERZBICKI JANUSZ S.
Prof. dr hab. Stanisław Dylak
Samsung Mistrzowie Kodowania
CISCO Meraki
Radio Września
Wielkopolski Kurator Oświaty
Edu Style
INTON studio - fotografia i film
Edukacja i Dialog
Robert Celuch
Monster & Devices
Dariusz Stachecki
Microsoft
Ogólnopolska Akademia Programowania
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Joanna Apanasewicz
Apple Solution Expert – Education - główny partner
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Wylicz nagrodę
Jacek Kawałek
PROKSER
Bohumir Soukup
Ola Zdzarska
Monika Zwierko
Agencja Pracy Twórczej
ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu
Marta Florkiewicz-Borkowska
LOFI ROBOT
copy service
Rafał M. Socha
Artur Rudnicki
Adam Jurkiewicz
Edunews.pl
Małgorzata  Rożyńska
Monika Walkowiak
Paweł Grześkowiak
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
INEA
Squla
Małgorzata Kasperczakowa
Wonder Workshop
Radek Brzózka
Fundacja Uniwersytet  Dzieci
Bartosz Chwiłkowski
Anna Grzegory
Paweł Grześkowiak
INTEL
Dorota Czech-Czerniak
NOVOTechnologies
Jan Madey
Dariusz Andrzejewski
Natalia Iwan

Zaproszeni goście 2014

Zaproszeni goście

  • 1. Joanna Kluzik-Rostkowska - Minister Edukacji Narodowej
  • 2. Krystyna Poślednia – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • 3. Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • 4. Elżbieta Walkowiak – Wielkopolski Kurator Oświaty - Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 5. Ryszard Grobelny – prezydent Poznania
  • 6. Małgorzata Szybalska – dyrektor Departamentu Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • 7. Janusz Krupa – Naczelnik Wydziału Podręczników i Nowych Technologii – MEN
  • 8. Krzysztof Klefas – Departament Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • 9. Iwona Kurzępa – Departament Programów Nauczania i Podręczników MEN
  • 10. Piotr Dmochowski-Lipski – dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji
  • 11. Barbara Zatorska – dyrektor wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 12. Irena Pyszyńska-Królak – dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 13. Joanna Ganowicz – dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu
  • 14. Piotr Mróz, zastępca dyrektora Wydziału Oświaty w Poznaniu, przewodniczący Komisji Edukacji Związku Miast Polskich
  • 15. Stanisław Martuzalski – burmistrz Jarocina
  • 16. Hanna Szałkowska – I zastępca burmistrza Jarocina
  • 17. Dionizy Jaśniewicz – starosta wrzesiński
  • 18. Tomasz Kałużny – burmistrz miasta i gminy Września
  • 19. Dariusz Jaszczuk – burmistrz miasta i gminy Mrozy
  • 20. Zbigniew Skikiewicz – burmistrz Miłosławia
  • 21. Karol Balicki – burmistrz miasta i gminy Nekla
  • 22. Krzysztof Strużyński – burmistrz Pyzdr
  • 23. Wojciech Majchrzak – wójt Kołaczkowa
  • 24. Bożena Nowacka – sekretarz powiatu wrzesińskiego
  • 25. Maciej Stroiński – Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
  • 26. Krzysztof Kurowski – Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
  • 27. Jarosław Holwek – Centrum Edukacji Obywatelskiej
  • 28. Maciej Borowiecki – OEIiZK
  • 29. Andrzej Grzybowski – Intel Polska
  • 30. Dariusz Stachecki – wicedyrektor Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
  • 31. Artur Rudnicki – wicedyrektor ZST im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu
  • 32. Krzysztof Jakub Święcicki - Redaktor "Edustyle.pl"
  • 33. Wiesław Grabarczyk – organizator Zjazdów Opiekunów Pracowni Komputerowych w Mrozach
  • 34. Grzegorz Kulik – organizator Zjazdów Opiekunów Pracowni Komputerowych w Mrozach
  • 35. Andrzej Jerzy Mróz - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Katowicach
  • 36. Piotr Patora - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Łodzi
  • 37. Krzysztof Sochoń - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Białymstoku
  • 38. Jan Pawłowski - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Krakowie
  • 39. Maria Sołtan - Image Recording Solutions – Warszawa
  • 40. Michał Sołtan - Image Recording Solutions - Warszawa
  • 41. Włodzimierz Wawrzyniak – dyrektor ZSTiO we Wrześni
  • 42. Bogdan Nowak – dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni
  • 43. Bogna Skoraszewska - dyrektor LO we Wrześni
  • 44. Jarosław Malicki – naczelnik wydziału oświaty, kultury i sportu UMiG we Wrześni
  • 45. Mirela Nawrot – dyrektor Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego w Zabrzu
Trwa ładowanie...
eTwinning
MotionTV
Edunews.pl
Barbara Halska
Grzegorz Kaczmarek
Edukacja i Dialog
Bohumir Soukup
Marzena Żylińska
VOL efektywne ICT
SGP
mc2
Funmedia
Arkadiusz Stefan
Maciej Suchodolski
Karolina Szulc
SWOI
Dr hab. inż. Janusz Morbitzer profesor nadzw. UP Kraków
MERU
EduFakty – Uczę Nowocześnie
Wiesława Kopf
ProData
Jerzy Dengler
UMiG Września
EDUKA
TVP Poznań
IT w Edukacji
Apple Solution Expert – Education - główny partner
INTON - reklama i multimedia
PTI, ECDL
Partner społecznościowy: Superbelfrzy RP
Marta Szłapka
Joanna Kandzia
Witold Kołodziejczyk
Young Digital Planet SA
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Edu Style
FOCUS
IRS

Zobacz relacje wideo

Zaangażowani w poprzednich edycjach

Bohumir Soukup
YDP
UMiG Września
Marta Samulowska
EGIS
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Daniel Makus
MotionTV
Witold Kołodziejczyk
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Maksymilian Ufa
IRS
Edukacja i Dialog
Robert Celuch
EduNews
PTI, ECDL
Sebastian Wasiołka
Focus
Maciej Kaczmarek
Fraszka edukacyjna
Anna Kowalczyk
Ewa Sumowska
Maciej Tyran
Netgear
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
NOVOTechnologies
GWO
Helion
Jan Madey
Gracjana Więckowska
ESRI
eTwinning
Gazeta Szkolna
intel
Edyta Wyka
Przemysław Dudasz
MegaMatma
Pearson
PWN.PL
SGP
Dariusz Stachecki
Dorota Gawrońska-Popa

netgear

Najczęściej wybierana sieć WiFi w Pilotażu Cyfrowa Szkoła

Odsłon artykułów:
336278

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.