baner

Prev Next
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS)
Microsoft
Samsung Mistrzowie Kodowania
PROKSER
INTEL
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
Wonder Workshop
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Natalia Iwan
Learnetic S.A.
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Paweł Grześkowiak
Anna Grzegory
krachdevs.io
ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
Dariusz Andrzejewski
Rafał M. Socha
TP-Link
Monster & Devices
Artur Rudnicki
Paweł Grześkowiak
NOVOTechnologies
Profesor Krzysztof Diks
Bohumir Soukup
WIERZBICKI JANUSZ S.
INEA
Squla
Adam Jurkiewicz
Agencja Pracy Twórczej
Ola Zdzarska
Wylicz nagrodę
Fundacja Uniwersytet  Dzieci
Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły”
Monika Walkowiak
IRS - Image Recording Solutions
apki.org
Marta Florkiewicz-Borkowska
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształacących we Wrześni
INTON studio - fotografia i film
Teletronik
copy service
Edunews.pl
Wojciech Zięba
Radek Brzózka
INTON Grzegorz Jóźwiak - agencja reklamowa
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
Edukacja i Dialog
Dariusz Stachecki
Barbara Halska
Dorota Czech-Czerniak
Radio Września
IT w Edukacji
Robert Celuch
YoungFace.TV
Prof. Maciej Marek Sysło
Edu Style
PTI, ECDL
Jacek Kawałek
Monika Zwierko
Małgorzata  Rożyńska
Małgorzata Kasperczakowa
Anna Nowicka
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Jan Madey
Stowarzyszenie TALENT
Wielkopolski Kurator Oświaty
Joanna Apanasewicz
UMiG Września
Ogólnopolska Akademia Programowania
LOFI ROBOT
Prof. dr hab. Stanisław Dylak
CISCO Meraki
Bartosz Chwiłkowski

Zaproszeni goście 2014

Zaproszeni goście

  • 1. Joanna Kluzik-Rostkowska - Minister Edukacji Narodowej
  • 2. Krystyna Poślednia – poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • 3. Marek Woźniak – Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • 4. Elżbieta Walkowiak – Wielkopolski Kurator Oświaty - Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 5. Ryszard Grobelny – prezydent Poznania
  • 6. Małgorzata Szybalska – dyrektor Departamentu Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • 7. Janusz Krupa – Naczelnik Wydziału Podręczników i Nowych Technologii – MEN
  • 8. Krzysztof Klefas – Departament Programów Nauczania i Podręczników – MEN
  • 9. Iwona Kurzępa – Departament Programów Nauczania i Podręczników MEN
  • 10. Piotr Dmochowski-Lipski – dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji
  • 11. Barbara Zatorska – dyrektor wydziału Kształcenia, Wychowania i Opieki Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 12. Irena Pyszyńska-Królak – dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • 13. Joanna Ganowicz – dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu
  • 14. Piotr Mróz, zastępca dyrektora Wydziału Oświaty w Poznaniu, przewodniczący Komisji Edukacji Związku Miast Polskich
  • 15. Stanisław Martuzalski – burmistrz Jarocina
  • 16. Hanna Szałkowska – I zastępca burmistrza Jarocina
  • 17. Dionizy Jaśniewicz – starosta wrzesiński
  • 18. Tomasz Kałużny – burmistrz miasta i gminy Września
  • 19. Dariusz Jaszczuk – burmistrz miasta i gminy Mrozy
  • 20. Zbigniew Skikiewicz – burmistrz Miłosławia
  • 21. Karol Balicki – burmistrz miasta i gminy Nekla
  • 22. Krzysztof Strużyński – burmistrz Pyzdr
  • 23. Wojciech Majchrzak – wójt Kołaczkowa
  • 24. Bożena Nowacka – sekretarz powiatu wrzesińskiego
  • 25. Maciej Stroiński – Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
  • 26. Krzysztof Kurowski – Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe
  • 27. Jarosław Holwek – Centrum Edukacji Obywatelskiej
  • 28. Maciej Borowiecki – OEIiZK
  • 29. Andrzej Grzybowski – Intel Polska
  • 30. Dariusz Stachecki – wicedyrektor Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
  • 31. Artur Rudnicki – wicedyrektor ZST im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu
  • 32. Krzysztof Jakub Święcicki - Redaktor "Edustyle.pl"
  • 33. Wiesław Grabarczyk – organizator Zjazdów Opiekunów Pracowni Komputerowych w Mrozach
  • 34. Grzegorz Kulik – organizator Zjazdów Opiekunów Pracowni Komputerowych w Mrozach
  • 35. Andrzej Jerzy Mróz - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Katowicach
  • 36. Piotr Patora - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Łodzi
  • 37. Krzysztof Sochoń - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Białymstoku
  • 38. Jan Pawłowski - Koordynator Edukacji Informatycznej - Kuratorium Oświaty w Krakowie
  • 39. Maria Sołtan - Image Recording Solutions – Warszawa
  • 40. Michał Sołtan - Image Recording Solutions - Warszawa
  • 41. Włodzimierz Wawrzyniak – dyrektor ZSTiO we Wrześni
  • 42. Bogdan Nowak – dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni
  • 43. Bogna Skoraszewska - dyrektor LO we Wrześni
  • 44. Jarosław Malicki – naczelnik wydziału oświaty, kultury i sportu UMiG we Wrześni
  • 45. Mirela Nawrot – dyrektor Ośrodek Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego w Zabrzu
Trwa ładowanie...
Marzena Żylińska
Barbara Halska
mc2
Joanna Kandzia
Karolina Szulc
Funmedia
Arkadiusz Stefan
Wiesława Kopf
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Marta Szłapka
MotionTV
EduFakty – Uczę Nowocześnie
IT w Edukacji
VOL efektywne ICT
Maciej Suchodolski
ProData
MERU
Edukacja i Dialog
Young Digital Planet SA
Witold Kołodziejczyk
UMiG Września
Jerzy Dengler
SGP
INTON - reklama i multimedia
Partner społecznościowy: Superbelfrzy RP
eTwinning
IRS
PTI, ECDL
Edunews.pl
Bohumir Soukup
SWOI
EDUKA
Grzegorz Kaczmarek
TVP Poznań
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Edu Style
Dr hab. inż. Janusz Morbitzer profesor nadzw. UP Kraków
FOCUS

Zobacz relacje wideo

Zaangażowani w poprzednich edycjach

Ewa Sumowska
Fraszka edukacyjna
NOVOTechnologies
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
PTI, ECDL
Gracjana Więckowska
Jan Madey
IRS
Przemysław Dudasz
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Gazeta Szkolna
Helion
eTwinning
Marta Samulowska
MegaMatma
intel
UMiG Września
Witold Kołodziejczyk
GWO
YDP
Anna Kowalczyk
PWN.PL
Maciej Tyran
Sebastian Wasiołka
Edyta Wyka
SGP
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Dorota Gawrońska-Popa
Maksymilian Ufa
Daniel Makus
Pearson
Focus
MotionTV
EGIS
Edukacja i Dialog
Maciej Kaczmarek
Bohumir Soukup
Robert Celuch
Netgear
ESRI
Dariusz Stachecki
EduNews

netgear

Najczęściej wybierana sieć WiFi w Pilotażu Cyfrowa Szkoła

Odsłon artykułów:
555209

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.