baner

Prev Next
Małgorzata Kasperczakowa
Agencja Pracy Twórczej
INTEL
WIERZBICKI JANUSZ S.
Dariusz Andrzejewski
PTI, ECDL
Prof. dr hab. Stanisław Dylak
Wylicz nagrodę
Monika Zwierko
Squla
UMiG Września
Jan Madey
CISCO Meraki
YoungFace.TV
Wielkopolski Kurator Oświaty
Artur Rudnicki
Barbara Halska
INTON studio - fotografia i film
Microsoft
Marta Florkiewicz-Borkowska
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Edukacja i Dialog
Jacek Kawałek
apki.org
Edu Style
Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły”
Ogólnopolska Akademia Programowania
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Małgorzata Rożyńska
IRS - Image Recording Solutions
krachdevs.io
Stowarzyszenie TALENT
Ola Zdzarska
Radek Brzózka
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Edunews.pl
Learnetic S.A.
ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu
Rafał M. Socha
Dariusz Stachecki
Radio Września
Robert Celuch
PROKSER
Teletronik
TP-Link
Wonder Workshop
Samsung Mistrzowie Kodowania
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Dorota Czech-Czerniak
Natalia Iwan
Joanna Apanasewicz
LOFI ROBOT
Wojciech Zięba
Adam Jurkiewicz
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
copy service
Prof. Maciej Marek Sysło
Profesor Krzysztof Diks
Bohumir Soukup
Fundacja Uniwersytet Dzieci
Bartosz Chwiłkowski
INEA
Anna Grzegory
Monika Walkowiak
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS)
Paweł Grześkowiak
INTON Grzegorz Jóźwiak - agencja reklamowa
Monster & Devices
Paweł Grześkowiak
NOVOTechnologies
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształacących we Wrześni
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
IT w Edukacji
Anna Nowicka
Partnerzy
Partnerzy

Partnerzy (24)

Image Recording Solutions działa na rynku audiowizualnym od 17 lat. Zbierane latami doświadczenie zaowocowało wypracowaniem przez nas zbioru zasad którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Dystrybuowane przez nas produkty reprezentują najlepsze marki i jakość. Dobór ich następuje w taki sposób aby tworzyły spójną ofertę dla różnego rodzaju odbiorców. Dzięki kadrze wykształconych fachowców projektujemy dla naszych klientów rozwiązania na miarę ich potrzeb. Nasze realizacje obejmują obiekty o różnym stopniu złożoności rozwiązań oraz o skalowalnej  wielkości bądź powtarzalności. Doradzimy jak wyposażyć dla Państwa nowoczesną klasę, salkę spotkań zarządu. Zaprojektujemy dla Was szkołę centrum konferencyjne, sale audytoryjne etc. W naszej pracy wykorzystujemy i łączymi najnowocześniejsze technologie wyświetlania, przetwarzania i dystrybucji obrazu i dźwięku, oraz interaktywne i  sieciowe.

Posiadane przez nas doświadczenie pozwoliło na stworzenie przez nas zbioru dobrych praktyk które ułatwiają współpracę pomiędzy nami I zamawiającymi projekt, oraz pozwalają na ominięcie wielu przeszkód zawyczaj towarzyszących takiemu przedsięwzięciu.

Zapraszamy do współpracy

 

Temat prezentacji: „Szybka ewaluacja – czyli jak skutecznie prowadzić ewaluację w szkole”.

Często ewaluacja kojarzona jest z dużym nakładem pracy, angażowaniem się w skomplikowane badanie, które jest uciążliwe dla wszystkich i nie przynosi szkole, nauczycielom i uczniom żadnej korzyści. Szkoły obecnie nie stać na takie podejście, dlatego Centrum Ewaluacji przygotowało nowoczesne narzędzie, dzięki któremu proces budowania narzędzi badawczych,  zbierania danych oraz ich analizy i prezentowania został uproszczony do niezbędnego minimum. Dzięki temu w szkole można przeprowadzać tzw. szybkie ewaluacje, czyli badania, które dają natychmiastowe wyniki i pozwalają na wyciąganie konstruktywnych wniosków.

 

 

Program Mistrzowie Kodowania to ogólnopolski program edukacyjny  upowszechniający naukę programowania w szkołach. Działa i rozwija się  dzięki nauczycielom zaangażowanym w jego realizację. Od września 2013  roku na specjalnych szkoleniach z podstaw programowania przeszkolonych  zostało 1300 pedagogów z całej Polski (z ponad 600 szkół), a wśród nich  m.in poloniści, plastycy, biolodzy, nauczyciele języków obcych,  matematycy, bibliotekarze, informatycy i historycy. Uczymy programowania  tak, by każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania informatycznego –  mógł stać się Mistrzem Kodowania. Udział w programie i szkoleniach jest  bezpłatny. Aktualnie w programie bierze udział blisko 50 000 uczniów.

 Szkołę do programu zgłaszają nauczyciele i dyrektorzy wypełniając  formularz zgłoszeniowy dostępny w okresie rekrutacji na stronie  www.mistrzowiekodowania.pl.

 

Zadaj sobie pytanie dziś – czego chcesz nauczyćjutro?

 

Uniwersytet Dzieci jest fundacją non-profit, która od 2007 roku prowadzi nowoczesne programy edukacyjne dla dzieci w wieku 6-14 lat, wzorowane na wykładach i warsztatach akademickich, wykorzystujące aktywne metody nauczania. Tematyka zajęć wykracza poza program szkolny, a prowadzącymi są pracownicy naukowi i inni specjaliści.

 

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

 

NOVO Technologies S.A. to firma z wyłącznie polskim kapitałem, która wdraża nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające firmy i organizacje publiczne w podnoszeniu efektywności działania. Oferuje między innymi rozwiązania informatyczne dedykowane oświacie, które tworzy linia produktów NOVO Szkoła. Na pakiet NOVO Szkoła składają się następujące programy: NOVO Dziennik, NOVO Sekretariat, NOVO Świadectwa i NOVO Biblioteka. Jedna wspólna baza, z jakiej korzystają wszystkie programy, eliminuje błędy związane z przenoszeniem danych pomiędzy programami i ręcznym wprowadzaniem danych do pojedynczego programu. Przyjazny interfejs, łatwa obsługa oraz szeroki zakres funkcjonalności wspierających szkołę w codziennej pracy są dostępne dla wszystkich programów poprzez przeglądarkę internetową.
NOVO Szkoła to sprawdzone, nowoczesne rozwiązanie, spełniające wymagania przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych oraz innych przepisów oświatowych. Z aplikacji można skorzystać na każdym urządzeniu mobilnym wyposażonym w przeglądarkę internetową bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Do osiągniecia zamierzonego celu dzielą nas zawsze maksymalnie 3 kliknięcia. 
Zapraszamy do przetestowania NOVO Dziennik i skorzystania z wszystkich programów na stronie https://rejestracja.novo-szkola.pl

ADVISOR to ponad 20 - letnie doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Doświadczenie, profesjonalizm i kreatywność zespołu pozwoliły nam zająć stabilną i wiarygodną pozycję na wielkopolskim rynku.

Mamy przyjemność obsługiwać ponad 200 firm i urzędów, z których wiele jest związanych z nami stałymi umowami serwisowymi. Rocznie sprzedajemy ponad 600 licencji na oprogramowanie do obsługi firmy (InsERT). Dostarczyliśmy zaawansowane rozwiązania IT obejmujące budowę serwerowni, instalację okablowania strukturalnego i sieci bezprzewodowych dla prawie pół tysiąca szkół.

www.advisor.pl

Grupa Edukacyjna S.A. to jedno z wiodących na polskim rynku wydawnictw edukacyjnych.
Spółka została założona w 1989 roku jako rodzinna Oficyna Wydawnicza MAC. Obecnie Grupa Edukacyjna jest właścicielem brandu MAC Edukacja i oferuje kompleksowe wsparcie dla szkół, uczniów, nauczycieli i rodziców. Spółka działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Główna siedziba Grupy mieści się w Kielcach.

Grupa Edukacyjna S.A. wraz ze spółkami zależnymi:

Wydawnictwo JUKA-91 Sp. z o.o.,
Wydawnictwo Poltext Sp. z o.o.,
GE – Konsultanci Oświatowi Sp. z o.o.,
tworzy prężnie działającą Grupę Kapitałową.
Grupa Kapitałowa Grupy Edukacyjnej obejmuje następujące marki:

MAC Edukacja (wydawnictwo specjalizujące się w podręcznikach szkolnych, w tym e-podręcznikach, metodyce dla nauczycieli, oprogramowaniu do diagnozy potrzeb edukacyjnych ucznia);
JUKA (wydawnictwo specjalizujące się w podręcznikach szkolnych, w tym e-podręcznikach, metodyce dla nauczycieli, grach edukacyjnych dla dzieci od 3 roku życia);
POLTEXT (wydawnictwo specjalizujące się w podręcznikach akademickich i specjalistycznych podręcznikach biznesowych z zakresu księgowości, prawa oraz języków obcych);
ELEO (oferuje wyposażenie dla szkół i przedszkoli, placów zabaw, nowoczesne pomoce i środki dydaktyczne);

Witaj. Tak, to my – Radio Września 93.7 FM.

Dla Ciebie i dla siebie (jesteśmy wrześnianami) postanowiliśmy stworzyć rozgłośnię radiową zajmującą się sprawami mieszkańców naszego powiatu. Września, Kołaczkowo, Miłosław, Nekla, Pyzdry – teren właśnie tych gmin Radio Września obejmuje swoim zasięgiem. 
Chcemy być najlepszym źródłem informacji o wszystkim, co dzieje się w naszej małej ojczyźnie, chcemy zajmować się ważnymi tematami, śledzić wydarzenia w naszym sporcie, chcemy promować lokalnych twórców i dostarczać dobrej rozrywki. 

 

Roboty i Spółka - grupa młodych ludzi z zamiłowaniem do nauki. Zajmujemy się popularyzacją nauki wśród dzieci i młodzieży na terenie całej Polski. Prowadzimy warsztaty z robotyki i eksperymentów, podczas których uczymy dzieci jak budować i programować roboty przy użyciu lubianych klocków Lego wyposażonych w silniki, czujniki i mikrokontrolery. Szkołom proponujemy Ogólnopolski Dni Nauki - czyli połącznie warsztatów z robotyki i pokazów eksperymentów naukowych. Na rynku działamy już 4 lata, a z naszej oferty skorzystało już ponad 40 000 dzieci z ponad 400 szkół. Razem zbudowaliśmy już ponad 60 tysięcy robotów ! 
 
Organizujemy: zajęcia z budowania robotów, pokazy eksperymentów i robotów, imprezy z drukarkami 3D, pikniki naukowe.
 
Gdzie można nas znaleźć:
 
 

 

 

Poniżej sylwetki osób, które wezmą udział w konferencji 6 marca ze strony PCSS:
 
Damian Niemir – specjalista ds. Public Relations i analityk systemów komputerowych w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym, zajmuje się aspektami promocyjnymi PCSS i Konsorcjum PIONIER. Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej z tytułem magistra inżyniera informatyka. Od 2003 roku związany zawodowo z PCSS, wcześniej kierował zespołami projektantów systemów opartych na WWW. Od 1996 roku tworzy serwisy internetowe, pomagał wykreować wiele przedsięwzięć w globalnej sieci; interesuje się przetwarzaniem dźwięku i obrazu, projektowaniem interfejsów graficznych, interaktywnością mediów elektronicznych i sferą audiowizualną internetu nowej generacji. Uczestniczy w pracach grupy Public Relations europejskiej organizacji Geant Association, reprezentując środowisko Polskiego Internetu Optycznego PIONIER.
 
 
Tomasz Kuczyński - przewodniczy zespołowi narzędzi projektowych w projekcie e- podręczniki w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym. W 2003 roku otrzymał tytuł magistra inżyniera informatyki na Politechnice Częstochowskiej. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczył w wielu projektach naukowych, zarówno europejskich: m.in. GridLab, HPC-Europa, OMII-Europe, BEinGRID, ACGT, jak i krajowych: ClusterIX, PL-Grid. Specjalizuje się głównie w dziedzinie aplikacji webowych oraz bezpieczeństwa. Odkrył kilkanaście luk bezpieczeństwa w oprogramowaniu portalowym (m. in. w Liferay, Apache Tomcat, Mortbay Jetty, Caucho Resin), które zostały zweryfikowane i opublikowane przez US-CERT (United States Computer Emergency Readiness Team).

 


 

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) afiliowane przy Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN działa od 1993 roku z misją: „Integracja i rozwój infrastruktury informatycznej nauki”. Jest liderem wprowadzania innowacyjnych technologii sieciowych w krajowej naukowej sieci POL-34/155/622, obecnie w sieci PIONIER - Polski Internet Optyczny.

Działalność PCSS jest wielopłaszczyznowa i obejmuje funkcje:

 • dostawcy mocy obliczeniowej i systemów archiwizacji,
 • dostawcy Internetu i usług sieciowych na poziomie międzynarodowym, ogólnopolskim i lokalnym,
 • centrum badawczo-rozwojowego w zakresie sieci komputerowych nowych generacji, nowoczesnych aplikacji, portali oraz obliczeń równoległych i rozproszonych a także bezpieczeństwa systemów i sieci,
 • jednostki integrującej i wdrażającej wyniki prac naukowych, tj. rozwijającej usługi przeznaczone dla administracji publicznej, medycyny, oświaty oraz sfery społecznej,
 • ośrodka obliczeń komputerowych w środowisku metakomputera,
 • centrum promocyjnego w zakresie nowoczesnej struktury informatycznej: sieciowej i obliczeniowej.

 

MegaMatma.pl to innowacyjna strona internetowa z największą bazą wiedzy matematycznej od szkoły podstawowej, przez gimnazjum, szkołę średnią i studia. 

To komplet podręczników, zbiorów zadań w jednym miejscu.

 

Pearson (dawnej Longman) w Polsce od ponad 20 lat zapewnia publikacje, nowoczesne rozwiązania on-line przygotowane specjalnie dla polskich uczniów, nauczycieli i instytucji. Od niedawna wśród oferowanych usług i narzędzi można znaleźć również platformy edukacyjne, repozytorium treści dydaktyczno-naukowych, otwarte zasoby dydaktyczne, jak i szereg brytyjskich i międzynarodowych kwalifikacji zawodowych Edexcel oraz egzaminy PTE potwierdzające znajomość języka angielskiego.

 

Gammanet dla edukacji


Jesteśmy specjalistami w zakresie wdrażania i konfigurowania edukacyjnych rozwiązań Google dla edukacji. Zarządzamy i administrujemy domenami internetowymi ponad 150 szkół.

Uruchomiliśmy pakiet Google Apps for Education w ponad 200 szkołach. Nauczyciele pracujący w szkołach z którymi współpracujemy, korzystają ze wsparcia specjalistów Gammanet w zakresie wykorzystania narzędzi Google w codziennej pracy. Pomoc dla nauczycieli świadczymy w formie telefonicznej, e-mailowej oraz bezpośredniego video-czatu z trenerem.

Cyfrowa Szkoła

Program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli.


Rządowy program rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Cyfrowa szkoła", był realizowany w okresie od 4 kwietnia 2012 r. do dnia 31 sierpnia 2013 r. Program był przedsięwzięciem pilotażowym dla planowanego do realizacji wieloletniego programu rządowego w sprawie rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Program wpisuje się w kierunkowe założenia wyrażone w krajowych i europejskich dokumentach strategicznych w zakresie rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Opiera się na założeniu, że jednym z podstawowych zadań współczesnej szkoły jest rozwijanie kompetencji uczniów przygotowujących ich do życia w społeczeństwie informacyjnym, oraz że rozwój kompetencji uczniów powinien dokonywać się w szkole poprzez działania kompetentnych nauczycieli, świadomych korzyści edukacyjnych z wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych. Zastosowanie TIK w edukacji przyczyni się także do rozwoju nieformalnych form kształcenia i samokształcenia uczniów i nauczycieli oraz przygotuje ich do udziału w procesie uczenia się przez całe życie.


Celem pilotażu było rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania TIK w procesie edukacyjnym oraz wspieranie zmiany modelu nauczania w kierunku rozwijania kreatywności, umiejętności kooperacji oraz krytycznego myślenia, w tym wyszukiwania, oceny i twórczego wykorzystywania dostępnych źródeł wiedzy.

Jesteśmy S4E.
Jesteśmy doskonale zintegrowani.

Wierzymy, że dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności naszych ludzi jesteśmy w stanie zabezpieczyć Twój biznes lepie niż inni. Załoga S4E wykracza poza utarte schematy działania i przełamuje napotkane ograniczania. Działamy elastycznie, skutecznie i odpowiedzialnie.

Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie doskonale zintegrować biznes naszych Dostawców z biznesem naszych Partnerów. Takie podejście pozwala nam tworzyć codziennie przestrzeń dla innowacyjnych projektów.

3NOVATICA jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń oraz materiałów przeznaczonych do zastosowań w druku przestrzennym 3D. Wszystkie nasz kluczowe zasoby jak dział R&D zajmujący się projektowaniem i rozwojem naszch produktów, zakład produkcyjny z zautomatyzowaną linią montażu elektroniki oraz magazyn wyrobów gotowych zlokalizowane są w Polsce, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom wysoką elastyczność i bardzo krótkie terminy realizacji dostaw.

Our Vision

At Lenovo, our vision is that Lenovo will create personal devices more people are inspired to own, a culture more people aspire to join and an enduring, trusted business that is well respected around the world. This vision guides us in pursuit of our mission to become one of the world's great personal technology companies.

We will accomplish this through:

 • Personal Computers: Lead in PCs and be respected for our product innovation and quality.
 • Convergence: Lead the industry with an ecosystem of devices, services, applications and content for people to seamlessly connect to people and web content.
 • Culture: Become recognized as one of the best, most trusted and most well-respected companies to work for and do business with.

Bohumir Soukup
Wiesława Kopf
UMiG Września
Marta Szłapka
Partner społecznościowy: Superbelfrzy RP
MotionTV
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Maciej Suchodolski
Karolina Szulc
FOCUS
EduFakty – Uczę Nowocześnie
eTwinning
Dr hab. inż. Janusz Morbitzer profesor nadzw. UP Kraków
Young Digital Planet SA
INTON - reklama i multimedia
ProData
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Jerzy Dengler
IT w Edukacji
Marzena Żylińska
IRS
Witold Kołodziejczyk
mc2
TVP Poznań
Edunews.pl
PTI, ECDL
Edukacja i Dialog
EDUKA
Grzegorz Kaczmarek
VOL efektywne ICT
MERU
Funmedia
Edu Style
Joanna Kandzia
SGP
SWOI
Barbara Halska
Arkadiusz Stefan

Zobacz relacje wideo

Zaangażowani w poprzednich edycjach

Przemysław Dudasz
Pearson
EGIS
Dariusz Stachecki
Sebastian Wasiołka
Netgear
Edyta Wyka
Bohumir Soukup
Daniel Makus
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
EduNews
Dorota Gawrońska-Popa
Robert Celuch
Edukacja i Dialog
Gracjana Więckowska
Fraszka edukacyjna
Maksymilian Ufa
SGP
Ewa Sumowska
Maciej Tyran
Jan Madey
intel
Gazeta Szkolna
Marta Samulowska
Witold Kołodziejczyk
GWO
NOVOTechnologies
eTwinning
MotionTV
UMiG Września
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Helion
ESRI
PWN.PL
YDP
Focus
MegaMatma
Maciej Kaczmarek
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
PTI, ECDL
Anna Kowalczyk
IRS

netgear

Najczęściej wybierana sieć WiFi w Pilotażu Cyfrowa Szkoła

Odsłon artykułów:
555208

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.