baner

Prev Next
Paweł Grześkowiak
INTON Grzegorz Jóźwiak - agencja reklamowa
Dariusz Stachecki
Dorota Czech-Czerniak
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
apki.org
Wonder Workshop
Joanna Apanasewicz
Edu Style
TP-Link
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS)
Apple Solution Expert – Education - główny partner
Małgorzata Rożyńska
IRS - Image Recording Solutions
Samsung Mistrzowie Kodowania
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Bartosz Chwiłkowski
Radio Września
Natalia Iwan
Barbara Halska
Rafał M. Socha
Małgorzata Kasperczakowa
Wielkopolski Kurator Oświaty
Magazyn „Pieniądze są Dla Szkoły”
Prof. Maciej Marek Sysło
UMiG Września
ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu
Edukacja i Dialog
Paweł Grześkowiak
INTON studio - fotografia i film
INEA
INTEL
Marta Florkiewicz-Borkowska
CISCO Meraki
Anna Grzegory
Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino
Wojciech Zięba
Agencja Pracy Twórczej
krachdevs.io
NOVOTechnologies
Edunews.pl
PROKSER
PTI, ECDL
IT w Edukacji
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni
Bohumir Soukup
Jacek Kawałek
Jan Madey
copy service
WIERZBICKI JANUSZ S.
Radek Brzózka
Artur Rudnicki
Monika Walkowiak
Ogólnopolska Akademia Programowania
LOFI ROBOT
Robert Celuch
Fundacja Uniwersytet Dzieci
Ola Zdzarska
Monster & Devices
Profesor Krzysztof Diks
Squla
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Monika Zwierko
Dariusz Andrzejewski
Adam Jurkiewicz
MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ
Wylicz nagrodę
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształacących we Wrześni
Anna Nowicka
Teletronik
Microsoft
Learnetic S.A.
Prof. dr hab. Stanisław Dylak
YoungFace.TV
Stowarzyszenie TALENT
Partnerzy
Partnerzy

Partnerzy (33)

 

WSPANIAŁE ZDJĘCIA ŚLUBNE ORAZ ZNAKOMITY FILM ŚLUBNY .

Dlatego, że fotografia ślubna i film ślubny jest naszą pasją od lat, a Państwo inspiracją do realizacji kolejnych projektów, zrealizujemy dla Was piękne reportaże foto i wideoreportaże. Otrzymacie Państwo wspaniałe zdjęcia ślubne oraz znakomity film ślubny .

Rzeczywistość przeplatamy wspomnieniami, utkany w ten sposób obraz przechowujemy w naszej pamięci. Ale i ta jest tak bardzo ulotna, nietrwała i zawodna. Co zatem możemy uczynić, aby zachować wspomnienia i każdy miły moment na zawsze? Chciałoby się je złapać i zamknąć w szklanym pudełeczku, a potem otwierać, wypuszczać te chwile na wolność, jak zaklęte motyle i przeżywać każdą raz jeszcze, na nowo, może bardziej intensywnie?

Image Recording Solutions działa na rynku audiowizualnym od 17 lat. Zbierane latami doświadczenie zaowocowało wypracowaniem przez nas zbioru zasad którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Dystrybuowane przez nas produkty reprezentują najlepsze marki i jakość. Dobór ich następuje w taki sposób aby tworzyły spójną ofertę dla różnego rodzaju odbiorców. Dzięki kadrze wykształconych fachowców projektujemy dla naszych klientów rozwiązania na miarę ich potrzeb. Nasze realizacje obejmują obiekty o różnym stopniu złożoności rozwiązań oraz o skalowalnej  wielkości bądź powtarzalności. Doradzimy jak wyposażyć dla Państwa nowoczesną klasę, salkę spotkań zarządu. Zaprojektujemy dla Was szkołę centrum konferencyjne, sale audytoryjne etc. W naszej pracy wykorzystujemy i łączymi najnowocześniejsze technologie wyświetlania, przetwarzania i dystrybucji obrazu i dźwięku, oraz interaktywne i  sieciowe.

Posiadane przez nas doświadczenie pozwoliło na stworzenie przez nas zbioru dobrych praktyk które ułatwiają współpracę pomiędzy nami I zamawiającymi projekt, oraz pozwalają na ominięcie wielu przeszkód zawyczaj towarzyszących takiemu przedsięwzięciu.

Zapraszamy do współpracy

 

Monster & Devices jest spółką technologiczną, której głównym elementem badań jest przetwarzanie obrazu oraz głębi. Dzięki 
wykorzystaniu dostępnych na rynku sensorów 3D, nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach: od edukacji po przemysł.
Tworzona przez nas technologia została uhonorowana pierwszym miejscem w V Ogólnopolskim Konkursie Przedsiębiorczości 
Akademickiej w kategorii Produkt Innowacyjny. Co czyni naszą firmę najbardziej innowacyjną w Polsce spośród firm akademickich w 2014 roku.
 
 

 

Działamy od 2006 roku tworząc funkcjonalne serwisy internetowe, grafikę firmową, reklamę wizualną.

INTON tworzą graficy, programiści, fotoreporterzy oraz inni ludzie bezpośrednio związani z nowoczesnymi mediami - wszystko po to aby zapewnić Państwu możliwie najwyższy standard usług i sprostać wymaganiom naszych Klientów.

 

Program Mistrzowie Kodowania to ogólnopolski program edukacyjny  upowszechniający naukę programowania w szkołach. Działa i rozwija się  dzięki nauczycielom zaangażowanym w jego realizację. Od września 2013  roku na specjalnych szkoleniach z podstaw programowania przeszkolonych  zostało 1300 pedagogów z całej Polski (z ponad 600 szkół), a wśród nich  m.in poloniści, plastycy, biolodzy, nauczyciele języków obcych,  matematycy, bibliotekarze, informatycy i historycy. Uczymy programowania  tak, by każdy – niezależnie od stopnia zaawansowania informatycznego –  mógł stać się Mistrzem Kodowania. Udział w programie i szkoleniach jest  bezpłatny. Aktualnie w programie bierze udział blisko 50 000 uczniów.

 Szkołę do programu zgłaszają nauczyciele i dyrektorzy wypełniając  formularz zgłoszeniowy dostępny w okresie rekrutacji na stronie  www.mistrzowiekodowania.pl.

 

Firma TELETRONIK powstała w 1988 roku. Już rok później wyspecjalizowaliśmy  się w sprzedaży systemów łączności. Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie Klientów i Dostawców.
      Jesteśmy Partnerem Autoryzowanym z uprawnieniami do prowadzenia szkoleń, lidera wśród producentów central telefonicznych  SLICAN Sp.z o.o.  z Bydgoszczy. Współpraca z tą Firmą łączy nas od roku 1992.  Jesteśmy też dostawcami central telefonicznych SIEMENS  i  PANASONIC, serwerów i sprzętu komputerowego DELL oraz urządzeń aktywnych i oprogramowania. Wykonujemy instalacje teleinformatyczne i światłowodowe , telewizji przemysłowej, antywłamaniowe, rejestracji i kontroli czasu pracy - również w obiektach zabytkowych .
      Już na początku działalności objęliśmy zasięgiem Wielkopolskę. Obecnie mamy również Klientów spoza regionu.
      Zbudowaliśmy sieć Instalatorów współpracujących z nami na terenie kilku województw. Dysponujemy dobrze zaopatrzonym zapleczem technicznym i serwisowym.
     Aktywnie uczestniczymy w lokalnym życiu kulturalnym i sportowym wspierając szkoły, ośrodki wychowawcze oraz drużynę piłki siatkowej.

Oferujemy Państwu: Profesjonalne rozwiązanie firmy Apple Interaktywne system prezentacji INTERWRITE: tablice interaktywne Interwrite DualBoard interaktywne systemy odpowiedzi i testów INTERWRITE PRS Nowoczesne i profesjonalne rozwiązania sieci WiFi w oparciu o światowych producentów. Gwarantujemy wymagane parametry sieci WiFi/WLAN niezależnie od lokalizacji Komputery, monitory, notebooki, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, projektory, wizualizery, urządzenia sieciowe, niszczarki, oprogramowanie Usługi: doradztwo, instalacja, konfiguracja, szkolenia, serwis oraz prowadzenie projektów

 

Jesteśmy pierwszym i największym uniwersytetem dziecięcym w Polsce. Od 2007 roku zapraszamy dzieci na wykłady i warsztaty, które pomagają im odkryć i zrozumieć świat. Zajęcia prowadzone są przez naukowców, specjalistów z różnych dziedzin, artystów i przedsiębiorców. Już 20 000 dzieci w wieku 6-14 lat uczestniczyło w naszych studiach, poznając wiele dziedzin nauki w aktywny i badawczy sposób. Zajęcia odbywają się na terenie współpracujących z nami uczelni wyższych oraz innych organizacji wiedzy.


 

NOVO Technologies S.A. to firma z wyłącznie polskim kapitałem, która wdraża nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające firmy i organizacje publiczne w podnoszeniu efektywności działania. Oferuje między innymi rozwiązania informatyczne dedykowane oświacie, które tworzy linia produktów NOVO Szkoła. Na pakiet NOVO Szkoła składają się następujące programy: NOVO Dziennik, NOVO Sekretariat, NOVO Świadectwa i NOVO Biblioteka. Jedna wspólna baza, z jakiej korzystają wszystkie programy, eliminuje błędy związane z przenoszeniem danych pomiędzy programami i ręcznym wprowadzaniem danych do pojedynczego programu. Przyjazny interfejs, łatwa obsługa oraz szeroki zakres funkcjonalności wspierających szkołę w codziennej pracy są dostępne dla wszystkich programów poprzez przeglądarkę internetową.
NOVO Szkoła to sprawdzone, nowoczesne rozwiązanie, spełniające wymagania przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych oraz innych przepisów oświatowych. Z aplikacji można skorzystać na każdym urządzeniu mobilnym wyposażonym w przeglądarkę internetową bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Do osiągniecia zamierzonego celu dzielą nas zawsze maksymalnie 3 kliknięcia. 
Zapraszamy do przetestowania NOVO Dziennik i skorzystania z wszystkich programów na stronie https://rejestracja.novo-szkola.pl

ABIX Linuksowe Systemy Wspomagania Biznesu

 

Learnetic SA – polskie przedsiębiorstwo działające w branży edukacyjnej, producent rozwiązań i oprogramowania skierowanych do szkół, instytucji oświatowych i wydawnictw.

Produkty firmy są obecne w ponad 35 krajach świata. Learnetic SA działa od 2010 roku, jego założyciele i właściciele wcześniej stworzyli firmę Young Digital Planet, którą zarządzali przez 20 lat (w 2008 roku została ona sprzedana fińskiej Grupie Medialnej Sanoma).

Firma skupia się na rozwijaniu technologii mobilnych dla edukacji, narzędzi do tworzenia multi-platformowych treści interaktywnych oraz oferuje kompleksowe rozwiązania adresowane do instytucji zarządzających edukacją na poziomie krajowym i regionalnym.

Firma dostarcza rozwiązania edukacyjne w wersjach mobile (iOS, Android,Windows 8), on-line i off-line. Learnetic jest również twórcą interaktywnej wersji darmowego, rządowego podręcznika dla pierwszoklasistów. Do najbardziej znanych produktów firmy zaliczają się narzędzia:

 • mCourser.pl – platforma edukacyjna z dostępem do darmowych i płatnych kursów, zasobów edukacyjnych oraz e-podręczników.
 • mInstructor.pl – darmowa baza zasobów interaktywnych, bezpłatne i intuicyjne w obsłudze narzędzie do tworzenia własnych zasobów edukacyjnych.
 • mLibro – darmowa aplikacja umożliwiająca pobranie i pełne wykorzystanie zasobów zamieszczonych na platformie edukacyjnej mCourser bez dostępu do Internetu.

Learnetic to także twórca interaktywnych zasobów edukacyjnych m.in.: ]


· 321matma! - 320 interaktywnych lekcji do nauki matematyki w klasach I-III, opartych na najlepszej europejskiej metodologii nauczania przedmiotów ścisłych (fiński podręcznik YyKaaKoo),

· mTalent Dysgrafia - pakiet e-zasobów wykorzystywany do nauki pisania oraz do profilaktyki, diagnozy i terapii dysgrafii,

· Cyfrowe Repetytoria – interaktywne materiały z przedmiotów humanistycznych i przyrodniczych dla klas IV-VI oraz dla gimnazjów,

· bezpłatne e-podręczniki stworzone na podstawie materiałów MEN.

 

 

Squla.pl

Squla to internetowa platforma edukacyjna dla dzieci w wieku szkolnym z oddziałami w

Nowym Jorku, Amsterdamie i Warszawie. Założona została w 2010 roku w Holandii przez

zespół ekspertów w dziedzinie szkolnictwa, technologii i twórców gier. W USA i w Polsce

funkcjonuje od 2014 roku.

 

 

Misja

Misją Stowarzyszenia TALENT jest tworzenie warunków dla integralnego rozwoju młodzieży uzdolnionej informatycznie. Odkrywamy, wspieramy i promujemy talenty, których potrzebuje Polska i współczesny świat. Naszą dumą i radością jest każdy młody człowiek, którego pasję stanowi zdobywanie wiedzy i “programowanie” własnej przyszłości dla dobra rodziny, narodu i globalnego społeczeństwa.
Cele i formy działań

 

 

Poniżej sylwetki osób, które wezmą udział w konferencji 6 marca ze strony PCSS:
 
Damian Niemir – specjalista ds. Public Relations i analityk systemów komputerowych w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym, zajmuje się aspektami promocyjnymi PCSS i Konsorcjum PIONIER. Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej z tytułem magistra inżyniera informatyka. Od 2003 roku związany zawodowo z PCSS, wcześniej kierował zespołami projektantów systemów opartych na WWW. Od 1996 roku tworzy serwisy internetowe, pomagał wykreować wiele przedsięwzięć w globalnej sieci; interesuje się przetwarzaniem dźwięku i obrazu, projektowaniem interfejsów graficznych, interaktywnością mediów elektronicznych i sferą audiowizualną internetu nowej generacji. Uczestniczy w pracach grupy Public Relations europejskiej organizacji Geant Association, reprezentując środowisko Polskiego Internetu Optycznego PIONIER.
 
 
Tomasz Kuczyński - przewodniczy zespołowi narzędzi projektowych w projekcie e- podręczniki w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym. W 2003 roku otrzymał tytuł magistra inżyniera informatyki na Politechnice Częstochowskiej. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczył w wielu projektach naukowych, zarówno europejskich: m.in. GridLab, HPC-Europa, OMII-Europe, BEinGRID, ACGT, jak i krajowych: ClusterIX, PL-Grid. Specjalizuje się głównie w dziedzinie aplikacji webowych oraz bezpieczeństwa. Odkrył kilkanaście luk bezpieczeństwa w oprogramowaniu portalowym (m. in. w Liferay, Apache Tomcat, Mortbay Jetty, Caucho Resin), które zostały zweryfikowane i opublikowane przez US-CERT (United States Computer Emergency Readiness Team).

 

 

 


 

 

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) afiliowane przy Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN działa od 1993 roku z misją: „Integracja i rozwój infrastruktury informatycznej nauki”. Jest liderem wprowadzania innowacyjnych technologii sieciowych w krajowej naukowej sieci POL-34/155/622, obecnie w sieci PIONIER - Polski Internet Optyczny.

Działalność PCSS jest wielopłaszczyznowa i obejmuje funkcje:

 • dostawcy mocy obliczeniowej i systemów archiwizacji,
 • dostawcy Internetu i usług sieciowych na poziomie międzynarodowym, ogólnopolskim i lokalnym,
 • centrum badawczo-rozwojowego w zakresie sieci komputerowych nowych generacji, nowoczesnych aplikacji, portali oraz obliczeń równoległych i rozproszonych a także bezpieczeństwa systemów i sieci,
 • jednostki integrującej i wdrażającej wyniki prac naukowych, tj. rozwijającej usługi przeznaczone dla administracji publicznej, medycyny, oświaty oraz sfery społecznej,
 • ośrodka obliczeń komputerowych w środowisku metakomputera,
 • centrum promocyjnego w zakresie nowoczesnej struktury informatycznej: sieciowej i obliczeniowej.

 

Strona 1 z 2
Dr hab. inż. Janusz Morbitzer profesor nadzw. UP Kraków
Marzena Żylińska
Wiesława Kopf
FOCUS
Young Digital Planet SA
Grzegorz Kaczmarek
INTON - reklama i multimedia
ProData
VOL efektywne ICT
Funmedia
EDUKA
Barbara Halska
Witold Kołodziejczyk
MERU
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
SGP
MotionTV
PTI, ECDL
Joanna Kandzia
IRS
Bohumir Soukup
IT w Edukacji
Edukacja i Dialog
Partner społecznościowy: Superbelfrzy RP
SWOI
Edu Style
UMiG Września
EduFakty – Uczę Nowocześnie
Apple Solution Expert – Education - główny partner
TVP Poznań
Karolina Szulc
Marta Szłapka
mc2
Jerzy Dengler
eTwinning
Maciej Suchodolski
Arkadiusz Stefan
Edunews.pl

Zobacz relacje wideo

Zaangażowani w poprzednich edycjach

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Anna Kowalczyk
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Prądzyńskiego we Wrześni
Gracjana Więckowska
PWN.PL
EGIS
MegaMatma
Fraszka edukacyjna
Edyta Wyka
Marta Samulowska
Dariusz Stachecki
Focus
YDP
PTI, ECDL
Edukacja i Dialog
IRS
MotionTV
Dorota Gawrońska-Popa
eTwinning
Bohumir Soukup
Netgear
Przemysław Dudasz
Pearson
Witold Kołodziejczyk
GWO
Helion
intel
SGP
ESRI
Ewa Sumowska
Daniel Makus
SSP nr 6 im Jana Pawła II we Wrześni
Jan Madey
UMiG Września
Maciej Tyran
Gazeta Szkolna
Robert Celuch
Maciej Kaczmarek
NOVOTechnologies
Sebastian Wasiołka
Maksymilian Ufa
EduNews

netgear

Najczęściej wybierana sieć WiFi w Pilotażu Cyfrowa Szkoła

Odsłon artykułów:
437199

Odwiedza nas 267 gości oraz 0 użytkowników.